środa, 26 lutego 2014

przygotowania do tłustego czwartku.

Dzień doberek... albo dobry wieczór.
Wczoraj stwierdziłam,  że skoro zbliża się tłusty czwartek, należałoby zrobić paczki i faworki! ^-^
Kiedy się za to wzięłam, myślałam, że wyjdzie tego tyle...
Tak wiec, kto chce?



Niedawno też obejrzałam 'Dary Anioła. ..', tak. .. dopiero teraz, ale wcześniej jakoś nie było czasu....
Film bardzo mi się spodobał i stwierdziłam, że przeczytam książkę.  Dzisiaj skończyłam (3 dni po zaczęciu) i mam fazę na tą książkę *-*
A żeby to wam udowodnić zrobiłam zdjęcie swojej i koleżanki ręki.
Dzieło powstało na lekcji polskiego.






Jeśli się ktoś nie zorientował, są to runy z filmu 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz