sobota, 8 lutego 2014

"Granica skromności" czyli o mnie

Nie mam pojęcia jak zacząć, więc napiszę to w postaci punktów.

1. Moje prawdziwe imię brzmi Alicja, ale znajomi mówią na mnie Arisa, albo Metalica (nie, nie chodzi o zespół, mówią dokładnie tak jak napisałam) z powodu mojej bezgranicznej miłości do kultury japońskiej i metalu.

2. Jestem zakochana w kulturze Japońską i nie mam tu na myśli anime i mangi (które tez lubię, ale moje zainteresowanie krajem nie kończy się na tych dwóch podpunktach). Kocham Japończyków bezgranicznie i bezwarunkowo od małego dziecka.., jak byłam mała mama mi cały czas wpajała, że Japonia to kultura "wyższa" i wręcz idealna, po tylu latach gadania mi tak zostało. 

3. Mój wiek jest tajemnicą najwyższego stopnia i tylko nieliczne osoby z otchłani internetu miały zaszczyt go poznać.

4. Słucham tylko i wyłącznie ciężkiej i ostrej muzyki, co nie jest równoznaczne z brakiem tolerancji dla osób które słuchają np. Biebera, którego notabene nie znoszę..

5. Moje ulubione zespoły to Metallica, Nirvana, Led Zappelin, Black Sabbath, D'espairsRay, Moi dox mois, Versailles (nie koniecznie w tej kolejności, bo nie jestem w stanie wybrać od najlepszego w duł..., a D'Ray nie było by tak nisko...) i mnóstwo innych, ale nie mam teraz głowy do wymieniania.

 Nie wiem co mam jeszcze o sobie powiedzieć, bo jestem niezwykle nudna osobą, a przynajmniej w moich odczuciach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz