poniedziałek, 17 lutego 2014

portugalski

Dzień dobry! .... albo raczej Dobry wieczór... .
W każdym razie wstawiam dzisiaj efekt nudy na lekcji języka portugalskiego. ..
Swoją drogą to portugalski jest straszny O.O. Arisa taka wielce szczęśliwa i w ogóle,  a tu proszę. .. tego się nie da nauczyć!  To brzmi jak połączenie hiszpańskiego, niemieckiego, chińskiego i rosyjskiego. ... i weź się tego człowieku naucz.... I do tego nauczyciel wygląda jak  Teletubiś, a poci się jak jakiś dziki prosiak. Jak przechodzi koło naszej ławki to mi się niedobrze robi.. ;-;


Wracając do tematu.
Oto, co zua Arisa robi na tych beznadziejnych lekcjach.
Na obrazku koleżanka z ławki przede mną. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz