sobota, 8 lutego 2014

"Dzień dobry, cześć i czołem"- Powitanie, czyli post którego nikt nie czyta

Witam! Jestem Arisa a na tym blogu mam zamiar publikować dosłownie wszystko, poczynając od recenzji filmów i płyt, kończąc na moich nietypowych przemyśleniach.
Mówiąc szczerze nie wiem co mogę w tym poście napisać, więc chyba na tym skończę, z tym że następnego posta możecie się spodziewać za jakieś dwie godzinki, a będzie to post nieskromnie mówiąc o mnie. Czemu tak szybko? Bo mi się nudzi. 
Tak więc pozdrawiam i mam nadzieję, że ktoś to kiedyś przeczyta, w co niestety wątpię, ale warto spróbować, nie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz