Czyś... dawno mnie nie było, ale i tak nikt tego nie czyta więc co tam XP
No dobra.. teraz bądźmy ze sobą szczerzy... wróciłam z taką jakby małą reklamą :P
Po pierwsze:
Alex Daedrick. Chłopak jest cudowny. Ma przepiękny głos, ale dopiero zaczyna, więc jeśli ktoś to czyta, to proszę... wejdźcie na link poniżej i oceńcie. Jeśli się wam coś spodoba to skomentujcie, subskrybujcie, albo chociaż kliknijcie, że fajne.
Tu znajdziecie jego kanał ;)
Po drugie:
Kolejna reklam, a mianowicie za prośbą autora (którego spotkałam na 6obcy XD) wstawiam tu link do blooga. Chłopak naprawdę dobrze pisze i chociaż nie jestem Yaoistką, to mówią szczerze jestem zachwycona tym co tam naskrobał. :)
Jego blog :)
I po trzecie:
Co sądzicie o muzyce dodanej na bloga? Jest Ok czy coś zmienić??