Na wymianę uczniowską \(^-^)/
Tak więc nie będzie mnie... z resztą i tak często mnie tu nie ma... no cóż..
W każdym bądź razie jak wrócę to wrzucę parę ciekawych zdjęć i zdam relacje z wyjazdu ;)
Tak w ogóle to wyjeżdżam w niedzielę, a jeszcze nawet nie zaczęłam się pakować.. (/_-)
Chyba powinnam zaczęć..., ale mi się haniebnie nie chce...
Szczerze to nawet nie wiem, co powinnam wziąć...
Caterina (moja partnerka w wymianie) mówiła, że jest u nich teraz ciepło, ale non stop pada, więc nie mam pojęcia.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz